تلنگری نو در آموزش ایران

مشاوره تحصیلی پایه دهم ریاضی      

  دریافت مشاوره آموزشی در یادوین

پس عبور از امتحانات پایان ترم پایه نهم و انتخاب رشته با کمک مشاوره تحصیلی، در سال تحصیلی جدید تعدادی از دانش‌آموزان وارد پایه دهم ریاضی می‌شوند. طبیعی است که به دلیل متفاوت بودن شرایط درس‌ها نسبت به سال‌های قبل، تعدادی از دانش‌آموزان حداقل به صورت مقطعی دچار افت تحصیلی بشوند. از سوی دیگر این پایه اولین سال تحصیلی است که به طور مستقیم در کنکور سراسری می‌آید و یادگیری صحیح درس‌ها اهمیت زیادی پیدا می‌کند. با توجه به همه دلایلی که گفتیم، استفاده از مشاوره پایه دهم ریاضی برای مطالعه اصولی و جلوگیری از افت تحصیلی اهمیت زیادی دارد.

اهمیت مشاوره تحصیلی پایه دهم ریاضی  

دروس پایه دهم ریاضی در بودجه‌بندی کنکور به طور مستقیم بخش زیادی را به خود اختصاص نداده‌اند، اما توجه کنید که درس‌های دهم ریاضی، پایه و اساس درس‌های یازدهم و دوازدهم هستند و باید به خوبی آن‌ها را یاد بگیرید تا در یادگیری مطالب سال‌های بعد به مشکل نخورید.داشتن مشاور تحصیلی پایه دهم ریاضی، دانش‌آموزان با روش مطالعه اصولی هر درس آشنا می‌کند. همچنین پشتیبانی تحصیلی در به دست آوردن مهارت‌های لازم برای کنکور مانند حفظ تمرکز، روش‌های تست‌زنی، خلاصه‌نویسی و … کمک می‌کند.جدا از کمک‌هایی که به خود دانش‌آموز می‌کند، حضور مشاور تحصیلی در این مقطع دلگرمی خوبی برای والدین دانش‌آموزان است. مشاوره تحصیلی پایه دهم ریاضی با پیگیری منظم وضعیت درسی دانش‌آموز و کمک به بهبود آن، بخش عمده‌ای از نگرانی‌های والدین را کاهش می‌دهد.پایه دهم ریاضی، اهمیت زیادی در کنکور سراسری دارد اما دقت کنید که در این مقطع امتحانات تشریحی مدرسه و تسلط کامل به مفاهیم درسی تا حدی مهم‌تر است. به همین علت مشاوره تحصیلی پایه دهم ریاضی باید این موضوع را در نظر داشته باشد و دانش‌آموزان را فقط به سوی مطالعه و تست‌زنی هدایت نکند. دانش‌آموزان در پایه دهم تا زمانی که به صورت کامل و تشریحی به موضوعات مسلط نشوند، نمی‌توانند به روش‌های تستی مطالعه کنند.

برای دانلود اپلیکیشن یادوین کلیک کنید.

ویژگی‌های مهم مشاوره پایه دهم ریاضی  

مشاوره تحصیلی پایه دهم ریاضی نسبت به سایر مقاطع تحصیلی تفاوت‌هایی دارد که در ادامه آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

  • همدلی بیشتر با دانش‌آموزان

دانش‌آموزان دهم ریاضی که به تازگی وارد این مقطع شده‌اند، برای وفق پیدا کردن با شرایط جدید و به دست آوردن آمادگی لازم به زمان نیاز دارند. کسی که به دانش‌آموز مشاوره تحصیلی می‌دهد باید به این نکته توجه داشته باشد و دانش‌آموز را برای شرایط جدید آماده کند.

  • یاد دادن اصول مطالعه به دانش‌آموزان

با توجه به تخصصی شدن در‌س‌ها در پایه دهم ریاضی، هر درس باید با روش خاص خود مطالعه شود. بسیاری از دانش‌آموزان با روش مطالعه هر درس آشنا نیستند و مشاور تحصیلی پایه دهم ریاضی باید این موارد را به دانش آموزان خود یاد بدهد.

  • برنامه‌ریزی با توجه به شرایط دانش‌آموزان

همه دانش‌آموزان وضعیت یکسانی ندارند. مشاوره تحصیلی پایه دهم ریاضی باید این موضوع را در نظر بگیرد. او باید هر دانش‌آموز را خوب بشناسد و با توجه به شرایط و سطحی که دارد، به صورت شخصی‌سازی‌شده برای او برنامه‌ریزی کند.مجموعه یادوین از مشاوران باتجربه و دلسوز کمک می‌گیرد تا در کنار دانش‌آموزان و والدین باشد.اگر دوست دارید با پشتیبان تحصیلی پایه دهم ریاضی گفت‌وگو کنید، شماره تماس خود را برای ما بنویسید.

یادوین با بهترین آموزش‌های کنکور و همچنین مشاوره کنکور در کنار شما عزیزان است و مثل یک نقشه راه تا اخر مسیر همراه و یار شما می ماند مدرسین ما از بهترین اساتید کشوری کنکور هستند که میتونید در کنار این اساتید بهترین خروجی و رتبه را در این درس انتظار داشته باشد.

  • مشاوره پایه دهم ریاضی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
  • برنامه ریزی تحصیلی دانش آموزان چگونه انجام می شود؟
  • چرا مشاوره تحصیلی پایه دهم حائز اهمیت است؟